Výsledky žebříčku mládeže Středočeské oblasti po 4. kole - podzim


D12							Celkem	28.9.2011	2.10.2011	22.10.2011	23.10.2011	počet závodů 
 1.	 Kováříková Marie 	 KAM0050 	 C 	614,14	12:05	202,12	19:03	207,52	32:57	202,31	30:07	204,31	4
 2.	 Voltrová Alena 	 ROZ9951 	 C	602,23	14:23	183,48	22:07	192,64	31:15	207,35	30:46	202,24	4
 3.	 Kolářová Johana 	 SLA9950 	 B 	593,52	12:19	200,23	20:38	199,84	36:59	190,35	33:32	193,45	4
 4.	 Albrechtová Iveta 	 KAM9950 	 C 	435,04	17:12	160,67	39:00	110,68	00:00	  0,00	42:54	163,69	3
 5.	 Sedláčková Linda 	 ROZ0050 	 C	428,10	14:54	179,30	45:30	 79,13	78:03	 68,59	41:01	169,67	4
 6.	 Aschermannová Karolína  KAM0051 	 C 	388,99	12:38	197,66	00:00	  0,00	00:00	  0,00	34:12	191,33	2
 7.	 Rusá Vendula 	 	 DCE0150 	 C 	182,14	00:00	  0,00	00:00	  0,00	39:45	182,14	disk.	  0,00	2
 8.	 Benešová Hana 	 	 DKL0050 	 C 	175,25	15:24	175,25	disk.	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	3
 9.	 Kováčiková Jolana 	 KNC0051 	 C 	174,13	00:00	  0,00	00:00	  0,00	77:05	 71,45	62:06	102,68	2
10.	 Pohořalá Anna 		 ROU9954 	 C 	167,96	00:00	  0,00	00:00	  0,00	44:32	167,96	disk.	  0,00	2
11.	 Čiháková Barbora 	 KNC9950 	 C 	147,73	00:00	  0,00	31:22	147,73	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
12.	 Srbová Kristýna 	 SLA0050 	 C 	147,69	25:08	96,40	51:14	 51,29	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
13.	 Kyselová Nela 		 ROU9951 	 C 	131,44	00:00	  0,00	00:00	  0,00	56:51	131,44	00:00	  0,00	1
14.	 Talacková Kristina 	 KNC0050 	 C 	 58,09	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	76:08	 58,09	1
15.	 Míchalová Šárka 	 KPY0050 	 C 	  4,13	00:00	  0,00	81:43	  0,00	00:00	  0,00	93:07	  4,13	2

D14							Celkem	28.9.2011	2.10.2011	22.10.2011	23.10.2011	počet závodů 
 1.	 Voltrová Hana 	 	 ROZ9752 	 C 	620,16	14:59	185,91	27:16	223,32	62:32	198,58	56:51	198,26	4
 2.	 Zábranská Kristýna 	 SLA9852 	 B 	586,24	16:46	172,34	38:46	190,99	68:55	188,22	51:57	207,03	4
 3.	 Zimmerová Kateřina 	 ZVO9852 	 B 	582,02	13:08	200,00	46:39	168,82	53:31	213,20	00:00	  0,00	3
 4.	 Hamplová Tereza	 LBE9752	 C	435,09	00:00	  0,00	72:32	 96,03	95:58	144,35	58:50	194,71	3
 5.	 Platovská Kristýna	 LBE9850	 C	358,65	00:00	  0,00	00:00	  0,00	74:57	178,44	66:56	180,21	2
 6.	 Hrdličková Ludmila 	 SLA9851 	 C 	337,47	00:00	  0,00	40:39	185,69	91:23	151,78	00:00	  0,00	2

D16							Celkem	28.9.2011	2.10.2011	22.10.2011	23.10.2011	počet závodů 
 1.	 Kučerová Barbora 	 SLA9650 	 B 	250,82	00:00	  0,00	57:53	70,82	88:45	 90,00	56:43	 90,00	3
 2.	 Matějková Žofie 	 ROZ9550 	 B	219,56	16:30	 99,66	00:00	  0,00 131:38	 46,51	67:11	 73,39	3
 3.	 Müllerová Eva 	 	 SLA9652 	 B 	116,69	13:42	116,69	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 4.	 Hejnalová Eva 	 	 KAM9651 	 C 	 90,00	00:00	  0,00	47:43	 90,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 5.	 Malcová Kateřina 	 ROU9551 	 B 	83,65	19:08	 83,65	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 6.	 Janžurová Dorota 	 SLA9653 	 C 	50,81	24:32	 50,81	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1

D18							Celkem	28.9.2011	2.10.2011	22.10.2011	23.10.2011	počet závodů 				
 1.	 Brodská Adéla 	 	 ROZ9450 	 C 	259,65	14:58	 83,98	00:00	  0,00	80:18	 76,06	56:19	 99,61	3
 2.	 Aschermannová Petra 	 KAM9354 	 C 	188,11	14:26	 88,11	00:00	  0,00	00:00	  0,00	56:06	100,00	2
 3.	 Klinkerová Tereza 	 ROZ9350 	 C 	187,62	00:00	  0,00	00:00	  0,00	69:32	 90,00	57:26	 97,62	2
 4.	 Kamererová Valerie 	 KAM9452 	 B 	180,00	12:54	100,00	50:55	 80,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2

H12							Celkem	28.9.2011	2.10.2011	22.10.2011	23.10.2011	počet závodů 
 1.	 Šantrůček Vít 	 	 KAM9901 	 C 	615,35	10:16	207,18	21:35	211,42	00:00	  0,00	27:02	196,75	3
 2.	 Lejbl Jakub		 LBE0200	 C	583,31	00:00	  0,00	32:33	166,42	26:10	243,75	33:13	173,14	3
 3.	 Buk Petr 		 ROU0001 	 C 	562,59	10:15	207,33	34:10	159,78	00:00	  0,00	27:22	195,48	3
 4.	 Šafka Sebastian	 KAM0101	 C	531,66	14:16	171,02	35:51	152,87	00:00	  0,00	24:09	207,77	3
 5.	 Neuhöfer Jakub 	 KNC0001 	 C 	513,98	15:18	161,68	00:00	  0,00	50:58	190,43	36:10	161,87	3
 6.	 Postolka Jáchym 	 DKL9900 	 C 	327,33	19:30	123,71	44:58	115,46	00:00	  0,00	55:28	 88,16	3
 7.	 Oubrecht Tomáš 	 DKL0001 	 C 	305,28	12:40	185,48	00:00	  0,00	00:00	  0,00	47:11	119,80	2
 8.	 Chaloupka Dominik 	 KAM9904 	 C 	260,79	14:34	168,31	50:34	 92,48	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
 9.	 Kdýr Matěj 	 	 ODV0000 	 C 	252,76	23:34	 86,94	disk.	  0,00	62:25	165,82	00:00	  0,00	3
10.	 Lejbl Ladislav 	 LBE0000 	 C 	222,16	00:00	  0,00	18:58	222,16	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
11.	 Prkno Jonáš 	 	 KNC9903 	 C 	176,58	00:00	  0,00	40:41	133,04	00:00	  0,00	67:09	 43,54	2
12.	 Reiterman Adam 	 LBE9900 	 C 	156,43	00:00	  0,00	34:59	156,43	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
13.	 Zemko Zdeněk 	 	 SLA9900 	 C 	154,05	30:27	 24,71	41:35	129,34	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
14.	 Čech Richard 	 	 SLA0001 	 C 	141,49	17:32	141,49	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
15.	 Krejčí Tomáš 	 	 ZVO0005 	 C 	122,75	00:00	  0,00	00:00	  0,00	82:27	122,75	00:00	  0,00	1
16.	 Hejda Ondřej 	  	 KNC9902 	 C 	 96,82	00:00	  0,00	disk.	  0,00	disk.	  0,00	53:12	 96,82	3
17.	 Dudák Ladislav		 SLA0002	 C	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	2

H14							Celkem	28.9.2011	2.10.2011	22.10.2011	23.10.2011	počet závodů 
 1.	 Jíra Tomáš 	  	 ROZ9800 	 B 	620,22	11:08	198,99	disk.	  0,00	44:02	219,23	29:07	202,00	4
 2.	 Novák Aleš 	 	 ODV9805 	 C 	515,99	12:19	188,26	43:34	133,75	57:48	193,98	00:00	  0,00	3
 3.	 Kalista Michael 	 LBE9701 	 C 	512,00	00:00	  0,00	36:13	161,80	61:43	186,79	40:35	163,41	3
 4.	 Škvor Ota 	 	 KAM9900 	 B	411,72	11:12	198,39	00:00	  0,00	00:00	  0,00	25:45	213,33	2
 5.	 Ondřejček Jiří 	 ODV9800 	 B 	367,77	00:00	  0,00	30:38	183,10	00:00	  0,00	34:16	184,67	2
 6.	 Bartoň Pavel 	 	 KAM9800 	 C 	318,42	14:44	166,33	00:00	  0,00 111:59	 94,59	72:03	 57,50	3
 7.	 Kolář Otto 	 	 LBE9703 	 C 	291,43	00:00	  0,00	40:13	146,53	disk.	  0,00	46:05	144,90	3
 8.	 Kováčik Juraj 	 	 KNC9701 	 C 	282,14	00:00	  0,00	00:00	  0,00 103:39	109,87	37:57	172,27	2
 9.	 Kašpar František 	 SLA9800 	 C 	254,78	18:23	133,22	58:48	 75,62	00:00	  0,00	75:29	 45,94	3
10.	 Svatoš Jan 	 	 ODV9803 	 B 	234,84	16:17	152,27	00:00	  0,00 118:32	 82,57	00:00	  0,00	2
11.	 Hausenblas Šimon 	 KAM9803 	 B 	212,49	00:00	  0,00	22:56	212,49	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
12.	 Beneš Jan 	 	 DKL9800 	 C 	205,53	16:37	149,24	63:52	 56,29	00:00	  0,00	disk.	  0,00	3
13.	 Goj Tomáš 	 	 LBE9700 	 B 	204,41	00:00	  0,00	25:03	204,41	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
14.	 Valášek Jiří 		 KAM9700 	 B 	201,71	10:50	201,71	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
15.	 Brázdil Petr 		 ODV9700 	 C 	199,29	11:06	199,29	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
16.	 Brodský Filip 		 ROZ9700 	 C 	195,36	11:32	195,36	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
17.	 Komers František 	 KNC9801 	 C 	189,47	12:11	189,47	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
18.	 Vlasák Vojtěch 	 ODV9703 	 C 	162,40	15:10	162,40	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
19.	 Lukáš Marek 	 	 DKL9702 	 C 	157,09	00:00	  0,00	37:27	157,09	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
20.	 Aschermann Daniel 	 KAM9801 	 B 	148,88	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	44:54	148,88	1
21.	 Šíma Vladislav 	 DKL9700 	 C 	102,67	21:45	102,67	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
22.	 Fanta David 	 	 KNC9803 	 C 	 84,40	00:00	  0,00	56:30	 84,40	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
23.	 Bartík František	 KPY9800	 C	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	1
	
H16							Celkem	28.9.2011	2.10.2011	22.10.2011	23.10.2011	počet závodů 
 1.	 Aster Tomáš 	 	 SLA9602 	 C 	325,10	12:27	102,65	00:00	  0,00	61:22	108,85	42:22	113,60	3
 2.	 Buk Michal 	 	 ROU9601 	 B 	239,06	15:24	 79,58	51:30	 62,16	72:59	 91,60	64:47	 67,88	4
 3.	 Veselý Jakub 	 	 LBE9500 	 B 	188,75	00:00	  0,00	00:00	  0,00	68:56	 97,62	53:23	 91,13	2
 4.	 Brázdil Petr		 ODV9700	 B	183,53	00:00	  0,00	39:20	 90,00	71:41	 93,53	00:00	  0,00	2
 5.	 Komers Jan 		 KNC9501 	 B 	162,31	12:09	105,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	69:58	 57,31	2
 6.	 László David 		 ROZ9502 	 C 	 95,28	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	51:21	 95,28	1
 7.	 Dobeš Jan 		 KNC9502 	 C 	 92,35	13:46	 92,35	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 8.	 Votava Kryštof 	 KNC9601 	 C 	 52,61	18:51	 52,61	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
 9.	 Valášek Jiří	 	 KAM9700	 B	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	1
				
H18							Celkem	28.9.2011	2.10.2011	22.10.2011	23.10.2011	počet závodů 
 1.	 Uhlíř Marek 		 LBE9400 	 B 	300,00	17:37	100,00	56:15	100,00	85:41	 90,00	40:32	100,00	4
 2.	 Štádlík Lukáš 		 SLA9401 	 B 	230,09	19:06	 91,58	82:28	 53,39	disk.	  0,00	46:34	 85,12	4
 3.	 Malec Oldřich 		 SLA9400 	 B 	200,73	19:28	 89,50	75:19	 66,10 128:24	 45,13	62:53	 44,86	4